FavoritesSık Kullanılanlara Ekle
 Açılış Sayfası YapAçılış Sayfası Yap
Geçerli Zaman: Çrş 16 Nis 2014, 13:09

Kayıt ol   |  Giriş Yap

BARSAK.org SLOGAN
BARSAK.org

BARSAK.org'la tanış,
Artık kolitinle barış,
Dök içini, paylaş, tartış,
Yakındır remisyona varış..
sloganı yazan: begonia
dahası BURADA tıklayınız

sarmısak ve limon mucizesi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    BARSAK.org Forum Ana Sayfa -> Alternatif Tedavi Yöntemleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
gceyl

Sağlık Durumu:
Ülseratif kolit

Ülke / Şehir:
Türkiye/istanbul

MesajTarih: Cum 08 Oca 2010, 12:15    Mesaj konusu: sarmısak ve limon mucizesi Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar nette sarmısak ve limon mucesi diye bir formül veriliyor. Mide ve barsak ülserine de iyi geldiği belirtilmiş. Deneyen var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

2 Litre limon suyu, 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz lazım. Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurunuz, soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun kapağını kapatıyoruz, 25 gün boyunca normal ılık bir yerde saklanıp her gün çalkanacak, (sarımsaklar iyice erimiş olacak) 25 gün sonra kavanozu açıp her sabah aç karnına yarım veya içebiliyorsa bir çay bardağı içiyoruz kavanoz bitene kadar içilecek, kapağı hep kapalı olacak, kavanoza asla su, şeker v.b. karıştırılmayacak ancak çay bardağına aldığınız kısmını dilersek sulandırarak içebiliyoruz bunu içtikten sonra en az yarım saat bir şey yiyip içilmeyecek, yarım saat geçtikten sonra kahvaltı yapılacak mümkünse her sabah aynı saatte içilecek.

% 100 KANITLANMIŞ YARARLARI

1-Tüm damar iltihapları (vaskülir) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.
2-Kollestrol ve lipidi düşürüyor zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor bu dönemde diyete dikkat etmek gerekiyor) şekeri düşürüyor, pankreasın yenilemesini sağlıyor.
3-Böbrek ve safra taşlarını eritiyor idrar söktürüyor vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.
4-Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.
5-Tüm romotizmal iltihabı önleyip, her tür romotizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor her
türlü ağrıyı kesiyor.
6-Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sağlıyor sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor,felçlere ve VERTİGO'da fayda veriyor.
7-Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor, ve her türlü alerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden kesiyor, kansere karış tüm vücudu koruyor.

NOT: İlacı hazırlayanın babasının koroner by-pass ile üç damarı değişecekken bu ilaç sayesinde %100 tıkalı damarları açılmış ilaç hazırlandıktan sonra sarımsaklar erir, koku etrafa yayılmaz. Kullanan üç kişi ile görüştüm hep son derece memnun olduklarını adeta gençlik iksiri olduğunu söylüyorlar. Bunu ilk defa Rus doktorlar bulmuş ve uygulamışlar şimdi ABD'de uygulanmaya başlamış, tıp de devrim yaratacağı söyleniyor ve sarımsak limon karışımından oluşan maddelerin kimyasal yapısı çözülmeye çalışılıyor.

alıntı
yurdakul

Sağlık Durumu:
Ü-k değil crohn muş.yeni remisyona giriyorum

Ülke / Şehir:
çanakkale

MesajTarih: Çrş 13 Oca 2010, 02:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhabalar.Bende şimdi bunu yayınlayacaktım.Ben bu kürü hazırladım daha 2 gün oldu zamanı gelince deneyeceğim.Umarım faydalı olur.Şuanda 32 mg kortizon 3x1 salofalk500mg kullanıyorum.Umarım iyi gelir..etkilerini paylaşırım..
Efa Daily Balık Yağı 3x1
Dr.Toros Bitki Formülü
Moral Gülümseme
Başa dön
_
kral37

Sağlık Durumu:
crohn

Ülke / Şehir:
Almanya

MesajTarih: Sal 16 Şub 2010, 21:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende denicem bakalim bunu.Cortison sislerini indirir insallah.
Bilgi icin Tesekkürler Mutlu
Başa dön
_
dygtkm

Sağlık Durumu:
Ülseratİf kolİt

Ülke / Şehir:
ANKARA

MesajTarih: Pzr 21 Şub 2010, 19:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

niye sonuçları kimse yazmıyor
Kafası karışmış
Başa dön
_
kral37

Sağlık Durumu:
crohn

Ülke / Şehir:
Almanya

MesajTarih: Pzr 21 Şub 2010, 20:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben daha bugün yaptim 25 Gün beklemem lazim.Sonra bildiririm Gülümseme
Başa dön
_
dygtkm

Sağlık Durumu:
Ülseratİf kolİt

Ülke / Şehir:
ANKARA

MesajTarih: Pts 22 Şub 2010, 14:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sabırsızlıkla beklicem.. Dönen Gözler
Başa dön
_
kral37

Sağlık Durumu:
crohn

Ülke / Şehir:
Almanya

MesajTarih: Pts 12 Nis 2010, 23:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Maalesef kullanamadim.Sarimsak cok kokdugu icin bende Koku olmamasi gerek bir isde oldugum icin Kullanamadim.Ama Babam kullandi Bedendeki suyu cikartiyor.Ama bizim Hastaliga iyi geliyormu bilmiyorum.
Başa dön
_
dygtkm

Sağlık Durumu:
Ülseratİf kolİt

Ülke / Şehir:
ANKARA

MesajTarih: Sal 13 Nis 2010, 00:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

saol...
Başa dön
_
masterkolit

Sağlık Durumu:
ülseratif kolit

Ülke / Şehir:
ankara

MesajTarih: Pts 24 May 2010, 18:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bununla ilgili olarak kolon ülserlerine faydasını yazmamışsınız ayrıca tecrübelerimden aktif konumdaki hastalar için son derce tehlikeli olabilir bu karışım ....belirtmek istedim..yine de bir bilene danışmak gerekir bence...
Başa dön
_
mavitepe

Sağlık Durumu:
crohn hasta yakını

Ülke / Şehir:
Trabzon

MesajTarih: Pts 24 May 2010, 20:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu karışımı deneyerek bir faydasını gören deneyimlerini paylaşabilir mi?
Hüseyinfırat

Sağlık Durumu:
Ülseratif kolit(kalın bağırsağı alındı)

Ülke / Şehir:
Antalya

MesajTarih: Sal 25 May 2010, 15:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben denedim aç karına içildiğinden sabah midemde yanma yaptı,ve biraz da fazla tuvalete çıkarıyor onun dışında olumlu bir yanını hissetmedim bağışıklık sistemim hastalığımda var ve tahlildede pek bir yükselme yoktu bende işe yaramadı.
Başa dön
_
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    BARSAK.org Forum Ana Sayfa -> Alternatif Tedavi Yöntemleri Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız